Вівторок, 14.07.2020, 23:14
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Вересень » 26 » День малих річок України
23:33
День малих річок України

ДЕНЬ МАЛИХ РІЧОК УКРАЇНИ

Тече річка-невеличка, -

Схочу – перескочу…

Вода — основа життя, і дають її підземні джерела, озера, ріки — малі та великі. Це вимагає дбайливого ставлення до їхніх ресурсів відновлення, бо саме вони забезпечують життєві потреби більшої частини населення, і саме цієї води недостатньо для забезпечення всіх потреб господарства держави.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» завжди цінували і любили природу. От і сьогодні 26 вересня 2016 року вихованці V групи разом із вчителем математики Богдан А.І. вирішили допомогти вижити малій річці Боярки Притварці.

 Притварка — річка в Україні, в межах Києво-Святошинського району Київської області. Права притока Бобриці (басейн Ірпеня). Довжина 10 км. Річка витікає з болітця, що на південно-східній околиці міста Боярка. Серед приток — струмок зі Срібного джерела у місті Боярка.

Учні прочистили русло річки, зібрали декілька мішків сміття, звільнили струмок від гілок .

Сьогодні екологічне виховання дітей має посісти чільне місце в усій виховній системі, як у дитячому закладі, так і, насамперед, в родинах дітей. Формування екологічно-доцільної поведінки підростаючого покоління - один із найважливіших напрямків педагогічної роботи, могутній фактор особистісного зростання дитини.

Переглядів: 280 | Додав: Elena | Рейтинг: 0.0/0