Неділя, 12.07.2020, 03:02
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 14 » Перший крок у Європу
23:09
Перший крок у Європу

            У КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» з 12 по 15 травня 2015 року пройшов Тиждень Європи. У ході цього тижня учні 9-А класу разом з вчителем історії Мазур Л.В. підготували конференцію «Європейський союз: шляхи співпраці» про історію створення ЄС та його роль у світі. Класний керівник 10-А класу Шевчук В.А. спільно із своїми підопічними здійснила віртуальну подорож країнами Європи. Десятикласники Крилов С. та  Мисюкевич П. підготували презентацію «Скарби Дрезденської галереї» і ознайомили старшокласників із шедеврами світового мистецтва.

            Не залишились осторонь і молодші школярі. Вихователь 2 групи Кривченко О.В. запросила дітей пройти стежками героїв казок Європи і провела літературну гру «Впізнай казкового героя».

            Всі заходи до Дня Європи у школі-інтернаті були проведені з метою активізації пізнавальної діяльності учнів до вивчення історії, культури, побуту, звичаїв і традицій європейських держав, а також підготовки учнів до успішної самореалізації в умовах європейської інтеграції.

Переглядів: 263 | Додав: Elena | Рейтинг: 0.0/0