Неділя, 05.07.2020, 20:44
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 6 » Ой і Масляна, ти ж гарна!
11:12
Ой і Масляна, ти ж гарна!

«Нумо зиму проводжати, весну-красу зустрічати!» — чути сьогодні у містах та селах. І це означає, що прийшла Масляна — стародавнє свято проводів зими і зустрічі весни. Існує чимало цікавих традицій святкування Масляної.  Хороводи, пісні, танці, забави та катання на крижаних гірках — гуляння на Масляну тривають цілий тиждень. Люди радіють і веселяться, закликаючи весну.
Свято Масляної відноситься до найбільш улюблених подій в річному календарі. Яскраві зовнішні атрибути: частування млинцями, хороводи, закликання весни – все можна було сьогодні споглядати в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів». Веселе та яскраве свято захопило усіх присутніх у свій чарівний полон: чудові пісні та музика, щирі посмішки друзів та веселий сміх гомінкої дітвори наповнили усе подвір`я рідної школи. Веселились усі: від малого - до старого. 
Знайомство з народними традиціями – важлива частина виховної роботи як у сім’ї, так і у навчальному закладі. Неможливо виховати особистість без опори на багатовікову культуру народу, без встановлення зв’язків з нашими національними корінями.

 

Переглядів: 283 | Додав: Elena | Рейтинг: 0.0/0