Вівторок, 07.07.2020, 13:34
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Квітень » 19 » ШКОЛУ ВІДВІДАЛИ ПРАЦІВНИКИ ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ
10:39
ШКОЛУ ВІДВІДАЛИ ПРАЦІВНИКИ ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ

    Є професії про які ми знаємо здебільшого з фільмів та телевізійних новин. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але така необхідна професія пожежника.
    У рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності 18 квітня 2017 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» завітали працівники 51-ї ДПРП міста Боярки на чолі з командиром відділення Ігнатенко Володимиром Михайловичем.
Під час спілкування з вогнеборцями діти пригадали основні причини виникнення пожеж та повторили правила пожежної безпеки. А ще переконалися, що професія пожежника є дуже відповідальною, цікавою й героїчною. Адже той, хто рятує життя інших людей, заслуговує найвищої поваги.
    Володимир Михайлович розповів про те, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.
Цього дня учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.
    


    
   

Переглядів: 165 | Додав: Elena | Рейтинг: 0.0/0