Вівторок, 14.07.2020, 23:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 21 » СОНЦЕ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ
10:31
СОНЦЕ УКРАЇНСЬКОЇ МУЗИКИ

 22 березня 2017 року виповнюється 175 років від дня народження Миколи Лисенка (1842—1912) — видатного українського композитора, диригента, піаніста, педагога, громадсько-освітнього діяча, основоположника української національної класичної музики.
В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбулася низка заходів до дня народження великого композитора М.В.Лисенка під назвою «Сонце української музики».
Вчитель музики Кушніренко В.В. підготував та провів пізнавально-музичний калейдоскоп «Творчість великого музиканта», де учні школи познайомились з творами видатного українця. Діти прослухали пісню Наталки із опери «Наталка Полтавка», уривок арії Тараса Бульби у виконанні Бориса Гмирі та ін. Цікавим для школярів було також те, що одна частина опери «Тарас Бульба» написана в нашому рідному місті Боярці.
Для початкової школи був організований вечір музики «Український геній – маленьким дітям», на якому вихованці закладу дізналися про такі твори М.Лисенка, як «Коза-дереза», «Пан Коцький», «Зима і весна, або Снігова Краля». Учні ІІ та ІV груп виконали під музичний супровід Володимира Вікторовича відому пісню Миколи Лисенка «Де згода в сімействі».
Метою такого заходу було поглибити й узагальнити знання учнів про творчість М. В. Лисенка; розкрити перед ними значення творчості митця як основоположника національної композиторської школи; ознайомити з концертною та виконавською діяльністю, педагогічною й етнографічною спадщиною; розвинути образно-асоціативне мислення учнів, здатність до сприймання та аналізу музичної творчості; виховувати естетичний смак учнів, інтерес до національної класичної-музики, зокрема — до творчості М. В. Лисенка.

Переглядів: 313 | Додав: Elena | Рейтинг: 0.0/0