Четвер, 15.04.2021, 07:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 12

            З метою формування родинних традицій щодо занять фізичною культурою та спортом, організації активного сімейного дозвілля, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім`ях шляхом об`єднання зусиль для досягнення спільних цілей 11 жовтня 2016 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» пройшли сімейно-спортивні змагання «Тато, мама і я – спортивна сім`я», присвячені «Дню Українського козацтва», яке організував та провів вчитель фізичної культури Полторацький А.А.

            В заході взяли участь команди чотирьох дружніх родин з активною життєвою позицією. Родини міряли свої сили у різноманітних вправах з м`ячами та різним спортивним інвентарем. Програма свята складалась з веселих естафет, вправ на спритність та влучність, координацію рухів. Ігри були як командні, так і для т ... Читати далі »

Переглядів: 307 | Додав: Elena | Дата: 12.10.2016

            Школу відвідали члени Швейцарського відділення Міжнародної благодійної організації «Soroptimist». Вони провели засідання клубу та презентували фільм про співпрацю нашого закладу та української філії фонду. Гості також оглянули приміщення школи та територію.

            Дякуємо нашим друзям за співпрацю. Готуємося до втілення в життя нових проектів.

Переглядів: 266 | Додав: Elena | Дата: 12.10.2016