Неділя, 12.07.2020, 04:05
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 13 » Кобзареве слово
13:26
Кобзареве слово

            І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета. У цей весняний час ми звертаємося до постаті Тараса Шевченка і дякуємо Всевишньому, що подарував нашому народу такого Пророка.

            Вже стало доброю традицією КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» вшановувати пам`ять Кобзаря щорічним конкурсом читців – декламаторів, знавців творчості Т.Шевченка. Учні заново відкривали знайомі рядки поета, переосмислювали прочитане, щоб знайти відповідь на питання сучасної людини.

            У залі лунала чарівна музика, а з уст читців звучала лірична поезія Кобзаря. До уваги учасників  була представлена книжкова виставка «Тарасове слово живе у віках».

            За підсумками компетентного журі одноголосно перемогу виборола учениця 8-А класу Близнюк Інга. Друге місце розділили між собою Михальченко Ілля та Гусак Микола, а третє – Зінченко Катерина та Какадій Андрій.

            Подібні літературні заходи дозволяють школярам проникнути у творчість поета не лише розумом, а й душею, прислухатися до Шевченкового слова, його духовних заповітів, які ніколи не втрачають своєї актуальності.

Переглядів: 305 | Додав: Elena | Рейтинг: 0.0/0