Неділя, 18.04.2021, 11:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 18

            Для всебічного гармонійного розвитку учні повинні не тільки навчатися але й займатися улюбленими справами в після урочний час. Для цього в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» створені різноманітні форми позакласної роботи.

            На гуртку «Народні вироби» діти освоюють різні техніки виготовлення ляльок-мотанок, розвиваючи дрібну моторику пальців рук та створюють чудові вироби з тканини. Також гурток «Фітодизайн» дає змогу школярам розвинути фантазію, уяву та естетичний смак(керівник гуртків Остапчук Н.В.)

< ... Читати далі »

Переглядів: 406 | Додав: Elena | Дата: 18.11.2015

            В КЗ КОР «Боярська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» з 16 по 19 листопада було проведено низку заходів з нагоди 150-річчя народження великої людини - духовного діяча, патріота України , митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького. Діти нашої школи мали нагоду дізнатися багато цікавого про таку видатну людину для нашого українського народу, згадати та вшанувати не просто церковного ієрарха, а й політичного та громадського діяча, щедрого мецената в сфері освіти, культури, поборника людських прав і гідності.

Переглядів: 228 | Додав: Elena | Дата: 18.11.2015