Четвер, 15.04.2021, 08:56
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 27

            З метою підвищення інтересу учнів до вивчення предмета «хімія», під час осінніх канікул 27.10.2015 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» в школі працював гурток «Цікава хімія». Діти під керівництвом учителя хімії  Герасимець О.О. проводили цікаві досліди, використовуючи набори «Юний хімік». Найбільше сподобались такі досліди: «Зашифрований лист», «Вулкан на столі», «Штучний сніг», «Утворення крові».

Переглядів: 292 | Додав: Elena | Дата: 27.10.2015

            В рамках Днів Київщини в І групі КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 23.10.2015 року була проведена година спілкування «Славна Київщина рушниками», метою якої стало знайомство школярів з рушниками-оберегами рідної домівки, з народними звичаями і традиціями. А закінчився виховний захід у шкільному музеї «Світлиця», де діти змогли побачити колекцію рушників, вишитих руками працівників школи та учнями.

            З любові та шанобливого ставлення  до історії та культури власного народу і зароджується в дитячому серці почуття патріотизму, гордість за народ, який створював рідні реліквії, що випромінюють співучу українську душу і бережуть нас від усього злого.

... Читати далі »

Переглядів: 260 | Додав: Elena | Дата: 27.10.2015

            В період з 16.10. по 23.10.2015 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» пройшов благодійний тиждень за тематикою «Мій рідний край». Діти підготували поробки та організували благодійну виставку-ярмарок для підтримки проекту благодійного фонду «Сильні духом». Була проведена акція «Назустріч мрії» з метою збору коштів для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції.

            Діти та викладачі з добрими та відкритими серцями взяли участь в акції та залучилися до допомоги тим, хто найбільше її потребує.

... Читати далі »

Переглядів: 270 | Додав: Elena | Дата: 27.10.2015