Четвер, 15.04.2021, 07:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 07

     Кожен з нас, і дорослий, і малий, є повноправним членом суспільства, його невід’ємною частиною, вільним і рівним у своїй гідності та правах.

     Першим кроком для повної реалізації себе як повноцінного громадянина є ознайомлення з основними правами та обов’язками. Адже, щоб запобігти порушенню своїх прав, а в разі порушення – захистити, то потрібно їх знати.

     Створюючи належні умови для набуття правових знань та навичок у їх застосуванні, забезпечуючи доступ учнів до джерел правової інформації напередодні Дня юриста України в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» 07 жовтня 2015 року для учнів 8-10 класів було організовано правові дебати на тему «Права дитини».

Переглядів: 265 | Додав: Elena | Дата: 07.10.2015

            Старанність та праця потребують гідної відзнаки. Дійсно, вміння і бажання трудитися облагороджує, прославляє і окрилює. І неважливо, чим ми займаємося, який вид діяльності обрали для себе, головне, щоб наша робота приносила користь оточуючим і задоволення нам самим.

            06 жовтня 2015 року на ганку КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» під бурхливі оплески школярів нагороджували цінними подарунками найактивніших учасників та переможців конкурсів.

            Були підведені підсумки епістолярного конкурсу «Напиши листа бабусі», в якому виборола гідну перемогу учениця 7-А класу Стоколяс Карина, друге місце поділили між собою учень 9-А класу Черненко Артем     та учениця 7-А класу Глєбова Ольга, почесне третє місце дісталося учен ... Читати далі »

Переглядів: 280 | Додав: Elena | Дата: 07.10.2015