Неділя, 18.04.2021, 11:50
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 25

            22 січня – одна з найважливіших історичних дат для України, яка об`єднала українські землі в одну державу.

            З метою гідного відзначення Дня Соборності України В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відбувся патріотичний флешмоб «Єднання заради незалежності».

            Дітей об`єднав символ нашої держави – жовто-блакитний прапор. Міцно тримаючись за стяг, діти та дорослі з гордістю виконали Гімн України, адже в цей же час, зовсім поряд, під такими ж знаменами продовжують виборювати незалежність справжні патріоти нашої Держави.

            Не один ще раз, під час виховних годин, дорослі та діти згадали події, які засвідчували тривалий і непростий шл ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: Elena | Дата: 25.01.2016

            Зима -  прекрасна пора року, період соціальної активності школярів. Але з приходом холодів збільшується імовірність захворювання на грип та ГРВІ. Дієвим засобом протидії захворюванню є його профілактика.

            З цією метою у КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа- інтернат І-ІІ ступенів» з 18 січня 2016 року розпочався тиждень «Бережи своє здоров`я».

            19 січня цікаво пройшла зустріч зі шкільним медичним працівником Клименко В.П., яка розповіла про інфекційні та вірусні захворювання і методи їх профілактики. Особливу увагу Валентина Прохорівна звернула на небезпеку самолікування.

            Старшокласники взяли участь у конкурсі малюнків «Профілактика грипу», а та ... Читати далі »

Переглядів: 273 | Додав: Elena | Дата: 25.01.2016