Неділя, 18.04.2021, 12:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 23

            День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

            В КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» учні 6 групи по-особливому відзначали цей день. Старшокласники разом з вихователем Терзієвою Наталією Олексіївною показали для молодших школярів ролик «Бути європейцем» та за ініціативи заступника директора школи з виховної роботи Щевчук Вікторії Анатоліївни продемонстрували флешмоб «Україна – це Європа!».

            День Європи для України і її жителів це особливе свято. Й справа тут не в тому, що географічно Україна є центром Євр ... Читати далі »

Переглядів: 270 | Додав: Elena | Дата: 23.05.2016

Естетичне виховання — складова частина виховного процесу, безпосередньо спрямована на формування здатності сприймати і перетворюваи дійсність за законами краси в усіх сферах діяльності людини.

Цікавими та корисними є зустрічі старшокласників КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» із волонтером Стукало Катериною Миколаївною, яка полюбляє приємно здивувати дівчаток нашої школи якимись цікавинками та новітніми майстер класами.

Цього разу Катя запропонувала юним модницям власноруч виготовити чарівні прикраси з органзи, пайєток та різноманітних намистин.

В невимушеній обстановці час пролетів непомітно. І от він, бажаний результат. Вироби вийшли напрочуд особливими, неповторними, а головне – такими рідними.		<!-- ... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: Elena | Дата: 23.05.2016

            Наближається до закінчення навчальний рік.

Традиційне шкільне свято – cвято Букваря в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» для підготовчого класу відбулося 20 травня 2016 року.  Це важлива подія для наймолодших школярів, адже діти  прощаються зі своїм першим і головним підручником — Буквариком.

 До цього свята дітки старанно готувалися. Вони показували, чому вони навчилися та представляли веселу Абетку. Багато діти розповідали, як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали!

На свято до дітвори завітав у гості сам Букварик, а ще – Незнайко. Наймолодші вихованці нашої школи  разом із Буквариком та першою вчителькою Івановою Світланою Харитонівною пояснили Незнайкові важливість навчання грамоті: письму та читанню.

Веселим і щасливим видався цей день для наш ... Читати далі »

Переглядів: 252 | Додав: Elena | Дата: 23.05.2016